הגדלת נקודת הג'י G SPOT ENHANCEMENT

פעמים רבות כאישה בטח חווית מעט תסכול מאי יכולת ההגעה שלך לאורגזמה במהלך קיום יחסי מין עם בן זוגך או לפחות ייחלת לאורגזמה עוצמתית ומענגת יותר. אצל הגברים, כך נדמה, הכל הרבה יותר פשוט. עם זאת, כאישה, את בטח יודעת במה כרוכה, הן מצידך והן מצד בן זוגך, ההגעה שלך לאורגזמה. חויית האורגזמה אצל נשים תלויה במצבן הנפשי, במידת החופשיות שאת מרגישה עם בן זוגך והן בדברים פיזיולוגיים. ישנן נשים מעטות המצליחות לחוות אורגזמה רק על ידי חדירה של איבר המין הגברי. עם זאת, הרוב המוחלט של הנשים צריכות גירוי של הדגדגן. ישנה אורגזמה נוספת שהינה עוצמתית יותר הנובעת מגירוי נקודת הג'י שהינה אורגזמה נרתיקית. הרוב המוחלט של הנשים אינן מצליחות להגיע לאורגזמה זו. אם ברצונך להעצים את חווית הסיפוק המיני שלך אז אפשר להפוך את זה לפשוט יותר ומהנה יותר.

מה בין נקודת הג'י לסיפוק מיני

נקודת הג'י היא למעשה איזור קטן וחמקמק, שאינו נראה לעין, הנמצא בדופן העליונה של הנרתיק, כלומר בדופן הפונה לכיוון הבטן, בעומקו של הנרתיק- מספר סנטימטרים בודדים בעומקו של הנרתיק. המיקום המדויק של נקודת הג'י שונה בין אישה לאישה.

באיזור זה מצויים הרבה עצבים דבר הגורם לאיזור הזה להפוך לאיזור גירוי מיני. האיזור התגלה על ידי גניקולוג בשם ארנסט גרפנברג, שעל שם משפחתו קרוי שם האיזור, כבר ב1950 ונשים רבות מדווחות על ההנאה המינית שנגרמת להן כתוצאה מגירוי איזור זה. עם זאת, מאחר ומדובר באיזור מעט נחבא שקשה להגיע אליו ומיקומו משתנה בין אישה לאישה הן נשים והן גברים מתקשים לעיתים במציאת האיזור במדויק. לפני מספר שנים, בתחילת שנות ה2000, המציא גניקולוג אמריקאי שיטה להגדלת נקודת הג'י על מנת לעזור לנשים להגיע לסיפוק מיני ולחוות אורגזמה עוצמתית.

למי הניתוח להגדלת נקודת הג'י מיועד?

הניתוח להגדלת נקודת הג'י אינו מיועד לקבוצה ספציפית של נשים. כל אישה המעוניינת להוסיף עוד הנאה וסיפוק מחיי המין שלה יכולה לעבור את הניתוח. כ-87% מהנשים שעוברות את הניתוח מדווחות על שיפור משמעותי בחיי המין שלהן ובהגברת עוצמת האורגזמה.

כמובן, שהניתוח פחות מיועד לנערות צעירות ויותר מיועד לנשים הבשלות נפשית לקבל את ההחלטה על ביצוע הניתוח ומבינות את המשמעות שלו. בנוסף, הניתוח אינו מיועד לנשים בהריון אך חשוב להדגיש כי ביצועו אינו פוגע בהריון עתידי. כמו כן, הניתוח אינו מיועד לנשים שלא חוו אורגזמה מעולם אלא יותר מיועד לנשים המעוניינות להגביר את עוצמת האורגזמה שהן חוות על ידי גירוי נוסף מאיזור נקודת הג'י.

מתי נכון לבצע את הניתוח להגדלת נקודת הג'י?

כאמור, במידה והינך בהריון לא תוכלי לעבור את הניתוח. כמו כן, במידה והינך צעירה מגיל 18 לא תוכלי לעבור את הניתוח. אם את לא משתייכת לאף אחד מהקבוצות שהוזכרו ואת שוקלת לעבור את הניתוח להגדלת נקודת הג'י הזמן הנכון ביותר הוא בהתאם לתחושותיך.

האופציות להגדלת נקודת הג'י

הניתוח הגיע לישראל לפני מספר לא רב של שנים עם זאת, הוא מאוד נפוץ בארה"ב ובאירופה ומאחר ומדובר בהליך קל ופשוט נשים נוטות לבצע אותו אפילו בזמן הפסקת הצהריים שלהן.

באופן מעשי אין מדובר בניתוח אלא בהליך, בו על ידי הזרקת חומר מילוי אל איזור נקודת הג'י האיזור מתנפח ומתקשה מעט. חומר המילוי, המוזרק אל נקודת הג'י דומה לחומר המילוי שמשמש למילוי קמטים בפנים. מדובר בחומר טבעי בשם רסיטילן, שהוא חומצה היאלורונית המצויה בגופנו באופן טבעי, המאושר על ידי משרד הבריאות. עצם השימוש בחומר טבעי מונע תופעות לוואי כגון רגישויות או אלרגיות. לאחר הזרקת החומר האיזור מתנפח בדרך כלל בכ-1.5-2 ס"מ כלפי חלל הנרתיק. כתוצאה מההתנפחות הקלה והמוצקות היחסית המתקבלת באיזור זה, בעת קיום יחסי מין נוצר חיכוך רב יותר בין נקודת הג'י לאיבר המין הגברי. ההזרקה לאיזור לוקחת מספר שניות בודדות. הזרקה בודדת של חומר המילוי אל נקודת הג'י מספיקה להגדלת האיזור למשך מספר חודשים- עד חצי שנה. לאחר מכן, ניתן לחזור על הפעולה ללא הגבלת מספר הפעמים.

חומר המילוי הינו בטוח לשימוש, לא משבש את המחזור חודשי או החדרת טמפון לדוגמה, וכן אין סכנה להתפשטות החומר במידה ומקפידים על הוראות הרופא כמו אי קיום יחסי מין 24 שעות לאחר ההזרקה.

מה קורה בניתוח להגדלת נקודת ג'י?

במידה והחלטת כי את מעוניינת להוסיף לעצמך עוד הנאה לחיי המין שלך עליך יהיה לגשת אל רופא גניקולוג. לאחר שיחה קצרה איתך והסבר על ההליך יחתים אותך הרופא על טופס הסכמה לביצוע ההליך בו בין היתר את מודעת ומסכימה כי במהלך ההליך יתכן ותחושי גירוי מיני.

לאחר ההסכמה שלך יש לרוקן את שלפוחית השתן על ידי הטלת שתן.

לאחר שתתממקמי לבדך בחדר המיועד לכך, תמצאי בעצמך את נקודת ה ג'י שלך. בשלב זה תבקשי מהרופא להכנס לחדר ותראי לו עד כמה מ"מ נכנסה האצבע שלך אל תוך הנרתיק, עד אותה נקודת ג'י. הרופא ימדוד על גבי האצבע שלך את עומק כניסת האצבע לתוך הנרתיק שלך עד נקודת ג'י.

לאחר שתשבי על הכסא הגניקולוגי, ימצא הרופא את האיזור על פי המידות שלקח. בשלב הבא יאלחש הרופא את מקום ההזרקה על ידי ריסוס תרסיס מאלחש ישירות למקום ההזרקה. ביצוע הזרקת חומר המילוי לוקחת זמן מועט מאוד, כמספר שניות, ולאחר מספר דקות מרגע ההזרקה תוכלי כבר לקום מהמיטה ולחזור לשיגרה באופן מיידי.

ההליך הינו פשוט וקל, לא מלווה בתופעות לוואי אך עם זאת יש להישמע להנחיות הרופא על מנת לא לגרום לפיזור החומר.

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

5 שאלות גולשים בהמשך העמוד

07/01/2017

הגדלת ג'י

פעם פניתי להגדיל נקודת ג'י ואמרת שנגמר החומר. האם יש כבר חומר? חשוב לי להגדיל כדי להגדיל את ההנאה. תודה

ד"ר שרגא וקסלר

יש חומר וניתן לבצע את הפעולה.


בברכה,
ד"ר שרגא וקסלר,
גניקולוג בכיר, מומחה בניתוחים אסתטיים של הוגינה
27/09/2015

נקודת הגי

מאוד קשה לי להגיע לאורגזמה.גומרת רק מאוננות וזה גם קשה.הדגדגן שלי מאוד קטן.האם הגדלתו תעזור לי להגיע לאורגזמה אפילו עי אוננות.אשמח לשמוע ממכם בקרוב מאוד.חג שמח

ד"ר שרגא וקסלר

אין מבצעים הגדלת דגדגן.


בברכה,
ד"ר שרגא וקסלר,
גניקולוג בכיר, מומחה בניתוחים אסתטיים של הוגינה
02/11/2014

הגדלת נקודת הג'י לפני הריון

שלום רב,

אני מבינה שהניתוח להגדלת נקודת הג'י מבוצע ע"י הזרקת חומר מילוי לאיזור של נקודת הג'י. האם מדובר במשהו שדומה או זהה לבוטוקס? כי הרי בבוטוקס יש לחזור על הפעולה כל כמה חודשים. האם גם בניתוח זה יש לחזור על הפעולה כל כמה חודשים או שהוא טוב לכל החיים?

ד"ר שרגא וקסלר

לא מדובר בבוטוקס וגם לא בחומר שדומה לו. בוטוקס אינו חומר מילוי. הזמן שבו מחזיקה הפעולה מעמד תלוי בגוף האישה ויכול לנוע מחצי שנה ועד שנתיים.


בברכה,
ד"ר שרגא וקסלר,
גניקולוג בכיר, מומחה בניתוחים אסתטיים של הוגינה
02/09/2014

נקודת ג'י קיימת או לא

קראתי לאחרונה כתבה שאומרת כי נקודת הג'י לא באמת קיימת וכי זהו מיתוס המסתמך על רגישות של שרירי איבר המין. אני אישית מאמינה כי הנקודה קיימת ומרגישה אותה. אבל מסקרן לדעת אם הדבר מדויק או לא?

ד"ר שרגא וקסלר

שלום,

מחקרים רבים ונוגדים יש בנושא. אם להסתמך על המאשרים את קיומה אזי אפשר להבין את הנשים הנהנות מהגדלת האיזור.

בברכה,


בברכה,
ד"ר שרגא וקסלר,
גניקולוג בכיר, מומחה בניתוחים אסתטיים של הוגינה
14/08/2014

מירה

שלום,
אני מירה בת 35, נשואה. מעולם לא הגעתי לאורגזמה אמיתית ואני לא מרגישה הרגשה מיוחדת גם בזמן קיום יחסי מין וגם בזמן אוננות.
האם יכול להיות שנקודת הג'י שלי קטנה מדי ועליי להגדיל אותה? איך תהליך זה מתבצע? והאם זה משפיע על חיי היום יום?

ד"ר שרגא וקסלר

שלום,
האם יכול להיות שנקודת הג'י שלי קטנה מדי ועליי להגדיל אותה? = לפני כל ניתוח שכזה אני מציע להתייעץ עם מומחה/ית לסקסולוגיה.

איך תהליך זה מתבצע?= ההגדלה מבוצעת באמצעות הזרקה.

והאם זה משפיע על חיי היום יום?= לא


בברכה,
ד"ר שרגא וקסלר,
גניקולוג בכיר, מומחה בניתוחים אסתטיים של הוגינה

שאלות נוספות בנושא: הגדלת נקודת הג'י G SPOT ENHANCEMENT

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים