הקטנת שפתיים פנימיות בולטות

השפתיים הפנימיות הינן שתי בליטות עור אשר אינן מכילות כמעט רקמת שומן אך הן עשירות בבלוטות חלב ובקצוות עצבים. בתוך השפתיים ישנה רקמה המתנפחת בעת המגע המיני וגורמת בין היתר ללחות באיזור. בנוסף, השפתיים הפנימיות משפיעות על כיוון זרימת השתן בעת הטלת השתן.

שפתיים פנימיות בולטות

ישנן נשים הסובלות ממצב בו השפתיים הפנימיות גדולות או בולטות (LABIAL HYPERTROPHY). במצב זה השפתיים הפנימיות גדולות מהרגיל או קיימת חוסר פרופורציה בין השפתיים הפנימיות לשפתיים החיצוניות דבר המוביל לכך שהן בולטות מעבר לשפתיים החיצוניות.

לצפייה בניתוח לביופלסטי תחת הרדמה מקומית ראי סרטון:

מצב זה עלול לגרום לתסכול רב, עד כדי חוסר ביטחון עצמי ומבוכה. ככל שתחושי פחות בנוח עם גודל ומבנה השפתיים הפנימיות שלך וככל שהדבר הוא בעל משמעות גדולה יותר עבורך כך לעיתים, תמצאי את עצמך נמנעת מפעילויות שאת אוהבת רק בגלל חוסר הביטחון הנובע ממצב זה. לדוגמה, המנעות מפעילות ספורטיבית כגון רכיבה על אופניים רק בשל חוסר הנוחות הנגרמת כתוצאה מהחיכוך של השפתיים הפנימיות במהלך הרכיבה, המנעות מלבישת בגדים צמודים שאף מחמיאים לך רק מתוך חשש שמע הדבר גורם לאיזור להיות בולט לעיני כל, המנעות מהורדת השיער באיזור זה כך שרואים את השפתיים בולטות יותר, קיום יחסי מין רק בחושך, המנעות ממקלחות משותפות בצבא או בחדר הכושר לדוגמה, ולעיתים אף כאבים בעת קיום יחסי מין כאשר השפתיים הבולטות נתפסות באיבר המין הגברי ונכנסות פנימה. כל אלה הם רק חלק מהחוויות שאת ככל הנראה חשה במידה שהשפתיים הפנימיות בולטות אצלך. בנוסף, כתוצאה מבליטת השפתיים הפנימיות יכול להיגרם לך לגירוי מתמיד או אודם מקומי כתוצאה מחיכוך שנוצר בהן אשר יפגעו באיכות חייך.

על מנת לפתור בעיות אלה, קיים ניתוח להקטנת השפתיים הפנימיות במקרה שהן בולטות הנקרא גם לביופלסטי. ניתוח זה הופך נפוץ יותר ויותר בשנים האחרונות בישראל ובעולם כולו. כראיה, ניתן להתרשם מהנתונים על מספר הניתוחים להקטנת השפתיים הפנימיות שבוצעו באנגליה לדוגמה בין השנים 2006-2008. בשנת 2006 בוצעו כ 400 ניתוחים להקטנת השפתיים הפנימיות, בשנת 2007 בוצעו 670 ניתוחים ובשנת 2008 – 1120 ניתוחים להקטנת השפתיים הפנימיות. בנוסף, ניתן להתרשם מעלייה חדה בכמות המאמרים הרפואיים המקצועיים שפורסמו בשנים האחרונות בתחום זה בהשוואה למספר המאמרים שעסקו בנושא לפני כעשור- משנת 1991 ועד 1995 פורסם מאמר מקצועי אחד בכל שנה. בין השנים 1996- 2000 פורסמו 6 מאמרים כל שנה. בין השנים 2001 ו 2005 פורסמו 28 מאמרים כל שנה ובין השנים 2006-2010 פורסמו 167 מאמרים כל שנה.

למה השפתיים הפנימיות בולטות?

שפתיים פנימיות בולטות הינה תופעה שכיחה בקרב נשים רבות בגילאים שונים. ישנן נשים הנולדות עם שפתיים פנימיות בולטות או א-סימטריות וחוסר הפרופורציה נעשה משמעותי יותר בגיל ההתבגרות כתוצאה משינויים הורמונליים לכן, ניתן לצפות בתופעה זו בקרב נערות רבות. סיבה זו היא הנפוצה ביותר בקרב נשים בעלות שפתיים פנימיות בולטות. בנוסף, תופעה זו יכולה להיגרם גם כתוצאה ממספר לידות שעוברת האישה או כתוצאה מגיל האישה. כאשר אישה עוברת מספר לידות או עם התקדמות הגיל והשינויים ההורמונליים בגיל המעבר, לעיתים, השפתיים הפנימיות נמתחות ומשתנות עד כדי שנוצר ריפיון בעור הגורם להבלטת השפתיים הפנימיות. ולכן, תופעה זו נצפת גם בקרב נשים מבוגרות. התופעה, בין אם מולדת או נרכשת במהלך השנים, גורמת לתסכול וביטחון עצמי נמוך אצל נשים רבות.

למי מתאים ניתוח הקטנת שפתיים פנימיות?

למי ניתוח הקטנת שפתיים פנימיות מיועד?

מטרת ניתוח זה היא להקטין את גודל השפתיים הפנימיות. חשוב לציין כי מבנה השפתיים הפנימיות איננו אחיד והוא משתנה בין נשים שונות. עם זאת, הגיוון במבנה השפתיים הפנימיות אינו מעיד על בעיה אנטומית, בדיוק כמו גודל השדיים לדוגמה. ישנן נשים בעלות שדיים גדולים יותר וישנן נשים עם שדיים גדולים פחות. גיוון זה בגודל האיבר קיים בקרב נשים גם בגודל השפתיים הפנימיות. למרות שמדובר בגיוון נורמלי, ישנן נשים ששפתיים פנימיות בולטות מהווה עבורן בעיה פיזיולוגית כמו לדוגמה גרימת כאבים בזמן קיום יחסי מין או בזמן פעילות גופנית ונשים אחרות עבורן שפתיים פנימיות בולטות מפריעות להן מבחינה אסתטית, כמו בעת לבישת בגדים הדוקים או בעת רחצה משותפת, עד כדי פגיעה בדימוי העצמי. במידה שהינך חשה כי גודל השפתיים הפנימיות שלך מפריע לך ואת שוקלת לעבור ניתוח פלסטי אתסטי להקטנת השפתיים הפנימיות, את מוזמנת ליצור איתנו קשר טלפוני או באמצעות הטופס בעמוד הצור קשר להגיע להתייעצות עם כירורג מומחה בתחום הפלסטיקה הואגינלית על מנת שיוכל לייעץ לך לגבי ניתוח זה.

בנוסף, קיימות שלוש דרגות גודל של שפתיים פנימיות המחולקות לפי חומרת ההגדלה:

  1. גודל נורמלי- שפתיים פנימיות חבויות בין השפתיים החיצוניות או שמגיעות עד לגובה שולי השפתיים החיצוניות
  2. הגדלה קלה עד בינונית בשפתיים הפנימיות- שפתיים פנימיות בולטות ב 1-3 ס"מ מעבר לשולי השפתיים החיצוניות.
  3. הגדלה חמורה של השפתיים הפנימיות- שפתיים פנימיות בולטות מעל ל 3 ס"מ מעבר לשולי השפתיים החיצוניות.

עם זאת, כל מקרה נבחן לגופו. ישנן נשים בעלות שפתיים פנימיות ארוכות יותר אשר אינן חשות כי הדבר מפריע להן וישנן נשים עם שפתיים פנימיות קצרות יותר מאורך זה אך שדימויין העצמי מאוד נפגע מכך. לכן, כאשר תיגשי לייעוץ אצל רופא מומחה הוא, אחרי בדיקה קצרה והערכת מצבך הגופני כדאי לדון איתו גם במצבך הנפשי והתחושות הנגרמות לך כתוצאה ממבנה השפתיים הפנימיות שלך.

לפני אחרי ניתוח הקטנת שפתיים פנימיות

מתי נכון לבצע ניתוח להקטנת השפתיים הפנימיות?

ככלל, לא קיימת הגבלת גיל כאשר מדובר בניתוח להקטנת השפתיים הפנימיות. עם זאת, מנתחים שונים נוקטים גישה שונה כאשר מדובר בניתוח להקטנת שפתיים פנימיות אצל נערות לפני גיל 18. חלק מהמנתחים טוענים כי יש לחכות לפחות עד גיל 17, אז מכלול השינויים הפיזיולוגיים בגוף מגיע לסיום וניתן לאבחן את הצורה הסופית של השפתיים הפנימיות ובהתאם לכך לבצע ניתוח. מנתחים אחרים גורסים כי במידה שישנן נערות, שעל אף גילן הצעיר, מתוסכלות מצורת השפתיים הפנימיות שלהן דבר הגורם להן למצב נפשי ירוד, ניתן לנתחן גם לפני גיל 17 כמובן בליווי ובהסכמת ההורים. אם החלטת לעבור את הניתוח בגיל צעיר, או לפני שסיימת עם הלידות בחייך, עליך לקחת בחשבון כי לאחר לידות יתכן והשפתיים הפנימיות ישנו את צורתן ותצטרכי לעבור ניתוח נוסף, במידה שתרצי, לתיקון הצורה שיתכן ותשתנה כתוצאה מהלידות. עם זאת, ככלל, הניתוח להקטנת השפתיים הפנימיות הוא לכל החיים ואין צורך לחזור עליו בשנית אם הוא בוצע לאחר שסיימת עם הלידות בחייך.

האופציות הקיימות לניתוח הקטנת השפתיים הפנימיות

התקדמות תחום הניתוחים הפלסטיים הגניטליים ככלל ותחום הלביופלסטיקה- עיצוב השפתיים באיבר המין הנשי- בפרט, ובמקביל התקדמות הטכנולוגיה העומדת לרשות המנתחים, הביאו עימם מספר אופציות הקיימות כיום לביצוע ניתוח להקטנת השפתיים הפנימיות. במידה שתחליטי כי ברצונך לעבור ניתוח זה כדאי לדון עם המנתח טרם מועד הניתוח על ציפיותיך מתוצאות הניתוח וכן, לעבור בדיקה על ידו לצורך התאמת הדרך הטובה ביותר עבורך לקבלת התוצאות הרצויות. מטרת הניתוח העיקרית, ברוב המוחלט של המקרים, הינה לגרום לך להיות מרוצה ממראה השפתיים הפנימיות שלך ולהשיב לך את הביטחון העצמי בגופך.

שיטת החיתוך הישיר – חיתוך עדפי העור של השפתיים - AMPUTATION

השיטה הותיקה ביותר והנפוצה ביותר בעולם כולו היא שיטת החיתוך הישיר [AMPUTATION].

על פי מחקר בבריטניה ניתוח בשיטה זאת מבוצע בלמעלה מ 53% מהמקרים ומנתחים רבים בעולם מנתחים בשיטה זו בלבד.

בשיטה זו המנתח מבצע חיתוך ישיר ופשוט של מקטע העור העודף בשפתיים הפנימיות. החיתוך נעשה בעבר על ידי סכין אך כיום מבוצע ברוב המקרים בעזרת לייזר. לצורך כך דרושה מיומנות מיוחדת מהרופא המנתח ולכן, מומלץ לבחור אותו בקפידה. לאחר מכן, סוגר המנתח את החתך שנוצר על ידי תפרים במספר שכבות כאשר השכבה החיצונית נתפרת באופן נסתר, תת עורי, כך שלא רואים את החוט ולא נותרים סימנים של התפרים. יתרונות שיטה זאת היא בהחלמה מהירה, העדר צלקת, אי פגיעה באספקת הדם והעצבים וסילוק השוליים הכהים של השפתיים הפנימיות במידה וקיימים כאלה. לפיכך, לאחר הניתוח שולי השפתיים המקוצרות הן בצבע שאר הרקמות מסביב. יתרון נוסף לשיטה זו הוא שניתן לקצר את השפתיים לכל גודל שנדרש, כולל למינימום.

השיטה השניה בשכיחותה היא כריתת היתד [ CENTRAL V-WEDGE RESECTION]

בשיטה זאת כורת המנתח קטע בצורת משולש מהשפה הפנימית. את המשולש שחתך המנתח הוא מרחיק ועל ידי כך נפטר מעודפי העור בשפתיים הפניומיות. לאחר מכן מצמיד המנתח את רקמת העור שנותרה לבסיס הנרתיק על ידי מתיחת העור כלפי מטה, ליצירת שפתיים קטנות יותר.

מתוך מאות ניתוחים שכבר בצעתי, בצעתי גם ניתוחי הקטנת שפתיים בשיטת כריתת היתד. לצערי התוצאות שהשגתי בשיטה זאת היו פחות טובות מאשר התוצאות שהושגו אחרי ניתוח בשיטה הראשונה [חיתוך עדפי העור של השפתיים] ולכן זנחתי את שיטת כריתת היתד.

בנוסף לשתי שיטות נפוצות אלה, קיימות עוד מספר שיטות נפוצות פחות השונות בעיקר בצורת החתך אותו מבצע המנתח. בין שיטות אלה נמנות:

CENTRAL V-WEDGE RESECTION WITH Z-PLASTY, כריתת שני משולשים (W-SHAPED RESECTION), S-SHAPED RESECTION ו- DE EPITHELIALIZATION.

עם זאת, לשיטות אלה מספר מגבלות כגון: פגיעה אפשרית באספקת הדם הכרוכה בהחלמה איטית שעלולה לגרום ליצירת נמק ופצע שאינו מחלים, חוסר אפשרות לקצר את השפתיים הפנימיות כנדרש כך שלא ניתן להתאים את הניתוח אישית למידת ההגדלה שלך וכן, לא ניתן בשיטות אלה להיפטר מהשוליים הכהים בשפתיים הפנימיות, במידה וקיימים.

במידה שתרצי, במהלך הניתוח להקטנת השפתיים הפנימיות ניתן לשלב הליך נוסף לחשיפת הדגדגן דבר המוביל ולהגברת ההנאה מקיום יחסי מין. הליך זה מתבצע בשיטת TORONTO TRIM בו מתבצעת הקטנת של קפל העור שנמצא מעל הדגדגן. על ידי הקטנת קפל העור נחשף הדגדגן וכך, בעת קיום יחסי מין תחושי גירוי מיני רב יותר והנאה רבה יותר.

במידה שהינך מעוניינת להתרשם מעבודת הרופא המנתח תוכלי במהלך הפגישה עם הרופא לבקש להתרשם מצילומים של הקטנת השפתיים הפנימיות "לפני" ו"אחרי". צילומים אלה מוצגים כמובן רק לאחר שקיבלו אישור בכתב מהנשים שנותחו.

בדיקות מקדימות לניתוח

מה קורה בניתוח להקטנת השפתיים הפנימיות?

במידה ואחרי התייעצות עם מנתח מומחה בתחום הפלסטיקה הגניטלית החלטת לבצע את הניתוח להקטנת השפתיים הפנימיות תידרשי לעבור מספר בדיקות מקדימות לניתוח. בין בדיקות אלה תידרשי לעבור בדיקות דם לבירור כי לא קיים שום דבר חריג במצב הבריאותי המסכן אותך במהלך הניתוח, ובמידת הצורך גם צילום חזה ובדיקת א.ק.ג כתלות בגילך ובמצב הבריאותי שלך על מנת לוודא כי את כשירה לניתוח. בדיקות אלה יאפשרו למנתח להיות בטוח כי מצבך הבריאותי מאפשר לך לעבור את הניתוח ואת ההרדמה הכרוכה בכך ללא כל חשש לבריאותך.

הניתוח להקטנת השפתיים הפנימיות יכול להערך בכמה אופני הרדמה:

הרדמה מקומית- בה חומר האלחוש ניתן ישירות לאיזור המנותח. חומר האלחוש הניתן בהרדמה מקומית עלול לגרום למעט נפיחות באיזור המאולחש וכתוצאה מכך עלול לגרום לשיבושים בתוצאות הניתוח. חשוב להדגיש שבידיים מיומנות ניתן לבצע את הניתוח הזה בהרדמה מקומית ובאופן שלא יפריע להשגת התוצאות המירביות.

לצפייה בניתוח לביופלסטי תחת הרדמה מקומית ראי סרטון:

https://www.youtube.com/watch?v=kvT_yYKoRWo&oref=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DkvT_yYKoRWo&has_verified=1

הרדמה איזורית- בה ניתן חומר אלחוש כגון אפידורל מוזרק לאיזור הגב התחתון וגורם לחוסר תחושה גם באיזור הוגינה. על ידי הזרקת חומר האלחוש למקום אחר מהאיזור המנותח נמנע שינוי הצורה שגורם חומר האלחוש המקומי,

הרדמה כללית- בה לאחר מתן חומר ההרדמה תהי במצב תת הכרה למשך כל הניתוח,

או בהרגעה תוך ורידית בה מוזרק חומר הטשטוש לדם ומשם מאחלש את מערכת העצבים כך שלא תחושי בכאב.

כל מנתח יכול לבחור את השיטה המתאימה לו ולמנותחת.

במידה ויוחלט על ידי הרופא המנתח ובהתייעצות איתך לבצע את הניתוח תחת הרדמה כללית, תידרשי להגיע מספר ימים לפני מועד הניתוח אל בית החולים בו את צפויה לעבור את הניתוח לפגישה עם הרופא המרדים.

בפגישה עם הרופא המרדים תישאלי מספר שאלות על מצבך הבריאותי על מנת לדעת האם קיים סיכון בריאותי עבורך בהרדמה כללית ובנוסף, תקבלי מהרופא המרדים הסברים על אופן ביצוע ההרדמה ותופעות הלוואי שיכולות להתלוות להרדמה כללית. במידה והינך במצב בריאותי תקין בדרך כלל לא תחושי בתופעות לוואי כתוצאה מההרדמה הכללית אך עם זאת, כדאי לעלות בפני הרופא המרדים את כל החששות אשר על ליבך שקשורות לביצוע ההרדמה הכללית. תחושת הביטחון לפני הניתוח יכולה לתרום לך רבות להפגת הלחץ מהניתוח עצמו. במידה ותעברי את הניתוח תחת הרדמה כללית, הרדמה איזורית או בהרגעה תוך ורידית הרופא המרדים יהיה נוכח במשך כל זמן הניתוח וידאג כי את אינך מתעוררת מההרדמה מצד אחד אך גם שכל מדדי גופך כגון הדופק וקצב הנשימה תקינים.

זמן הניתוח להקטנת השפתיים הפנימיות הוא כ-30 דקות עד שעה.

המנתח יבצע את הניתוח בהתאם לטכניקה שנקבעה טרם הניתוח.

בתום הניתוח תועברי לחדר התאוששות שם תשהי מספר שעות ותוכלי להשתחרר לביתך כבר באותו יום.

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

32 שאלות גולשים בהמשך העמוד

09/03/2021

מחיר ניתוח לביובלסטי

היי, אני סטודנטית שמעוניינת לעבור ניתוח לביובלסטי כי זה מפריע לי ביום-יום. מנסה להבין כמה זה עולה פחות או יותר?

03/12/2018

שפתיים פנימיות ביחס לשפתיים חיצוניות

יש לי שפתיים פנימיות מוגדלות מאוד ודגדגן והעור סביבו בולטים החוצה התייעצתי עם רופא והציע ניתוח לכריתת השפתיים הפנימיות ואמר שהדגדן והעור סביבו תמיד היו בולטים מוגדלים יש הרבה עור סביב הדגדגן באופן קיצוני ושאסור לגוע שם השאלה היא האם אפר להגדיל במידה מסויימת את השפתיים החיצוניות שהם די קטנות כך שהדגדן יהיה יותר בפנים והיחס יהיה יותר יפה? וגם להעבור את ניתוח הקטנת השפתיים אצלך

ד"ר שרגא וקסלר
עקרונית זה אפשרי
בברכה,
ד"ר שרגא וקסלר,
גניקולוג בכיר, מומחה בניתוחים אסתטיים של הוגינה
24/04/2018

רוצה פרטים לגביי הקטנת שפתיים חיצוניות.

כמה זמן ההחלמה מיום הניתוח ? הכוונה חזרה לעבודה ולשיגרת החיים?.

ד"ר שרגא וקסלר
איני עושה ניתוח כזה
בברכה,
ד"ר שרגא וקסלר,
גניקולוג בכיר, מומחה בניתוחים אסתטיים של הוגינה
23/04/2018

ניתוח אסתטי/רפואי

יש לי שפתיים מוגדלות ואני רוצה לעבור ניתוח להקטנה.
זה מאוד מפריע במהלך קיום היחסים, וגם במתן שתן.
יש לי ביטוח רפואי פרטי שמשתתף איתי בהוצאה על ניתוח רפואי, האם הניתוח נחשב אך ורק אסתטי או שמה גם רפואי?

ד"ר שרגא וקסלר
לרוב אסתטי
בברכה,
ד"ר שרגא וקסלר,
גניקולוג בכיר, מומחה בניתוחים אסתטיים של הוגינה
22/04/2018

שפתיים פנימיות ועצם בולטת

היי אני בת 15 והשפתיים הפנימיות שלי מאוד בולטות ומאוד ארוכות ואני רוצה לעשות את הניתוח עם אבוא עם אחותי שהיא בת 18 תאשרו לי לעשות את הניתוח?
והעצם של הפות שלי מאוד בולטת אתם יודעים על זה גם משהו?

ד"ר שרגא וקסלר
איני מנתח בגיל שלך.
בברכה,
ד"ר שרגא וקסלר,
גניקולוג בכיר, מומחה בניתוחים אסתטיים של הוגינה
16/04/2018

שפתיים חיצוניות

האם יש ניתוח להקטנת שפתיים חיצוניות? ואם כן מהם הסיכונים?

ד"ר שרגא וקסלר
איני עושה ניתוח זה.
בברכה,
ד"ר שרגא וקסלר,
גניקולוג בכיר, מומחה בניתוחים אסתטיים של הוגינה
09/03/2018

שפתיים פנימיות

שלום,
השפתיים הפנימיות שלי קטנות
האם יש דרך להגדיל אותן?
תודה

ד"ר שרגא וקסלר
לא
בברכה,
ד"ר שרגא וקסלר,
גניקולוג בכיר, מומחה בניתוחים אסתטיים של הוגינה
29/10/2017

דגדגן ארוך ובולט

יש מה לעשות עם זה?
או שמנתחים רק למי שיש שפתיים בולטות וכו?
תודה מראש ..

ד"ר שרגא וקסלר
לרוב לא נוגעים בדגדגן. לעתים מגדילים את הקפל של השפתיים הקטנות על מנת שיסתיר את הדגדגן.
בברכה,
ד"ר שרגא וקסלר,
גניקולוג בכיר, מומחה בניתוחים אסתטיים של הוגינה
22/10/2017

לביופלסטיקה

הייתי רוצה לדעת כמה עולה ניתוח לקיצור שפתיים פנימיות.

תודה

 

ד"ר שרגא וקסלר

אנא בררי במרפאתנו 03-6956867
בברכה,
ד"ר שרגא וקסלר,
גניקולוג בכיר, מומחה בניתוחים אסתטיים של הוגינה
09/09/2017

לביופלסטי שאלה

שלום. איזו שיטה יותר בטוחה לניתוח זה מבחינת פגיעה עצבית ותחושתית? שיטת המשולש או שיטת הקיצוץ?
בנוסף האם מותר לעשות ניתוח זה למי שיש וסטבוליטיס או שזה עלול להחמיר?
מבקשת תשובה מפורטת

ד"ר שרגא וקסלר

מנסיוני שיטת הקיצוץ. לפני הניתוח ממליץ קולפוסקופיה מקיפה ושלילת זיהום ב HPV.


בברכה,
ד"ר שרגא וקסלר,
גניקולוג בכיר, מומחה בניתוחים אסתטיים של הוגינה
06/12/2016

עלות ניתוח להקטנת השפתיים בפנימיות

כמה עולה ניתוח להקטנת השפתיים הפנימיות?

ד"ר שרגא וקסלר

אנא התקשרי למרפאה לברור

03-6956867


בברכה,
ד"ר שרגא וקסלר,
גניקולוג בכיר, מומחה בניתוחים אסתטיים של הוגינה
01/09/2016

הקטנת שפתיים

שלום אני בת 22 ויש לי שפתיים פנימיות בולטות ואני רוצה לעשות את הניתוח .. האם זה פוגע בדגדגן ? או ביחסי המין ?
וכמה זמן לוקח הניתוח ?

ד"ר שרגא וקסלר

האם זה פוגע בדגדגן ?= לא
 או ביחסי המין ?= לא
וכמה זמן לוקח הניתוח ?= שעה


בברכה,
ד"ר שרגא וקסלר,
גניקולוג בכיר, מומחה בניתוחים אסתטיים של הוגינה
15/08/2016

ניתוח להקטנת השפתיים

היי אני בת 18 ואני מאוד מתביישת מאיבר המין שלי,יש לי שפתיים גדולות והדגדגן שלי יוצא בחוץ..רציתי לדעת אם אפשר לעשות ניתוח להקטנת השפתיים ותוך כדי להקטין את הדגדגן?

ד"ר שרגא וקסלר

בדגדגן לא נוגעים. אפשר להגדיל את השפתיים הגדולות ע"י חומר מילוי שיסתיר את הדגדגן.


בברכה,
ד"ר שרגא וקסלר,
גניקולוג בכיר, מומחה בניתוחים אסתטיים של הוגינה
06/08/2016

ניתוח בבשפתיים פנימים

אשמח להבין על תהליך הניתוח וטווח מחירים

ד"ר שרגא וקסלר

נא להתקשר למרפאה 03-6956867


בברכה,
ד"ר שרגא וקסלר,
גניקולוג בכיר, מומחה בניתוחים אסתטיים של הוגינה
18/06/2016

הקטנת שפתיים פנימיות

שלום , אפשר לעשות ניתוח בהקטנת שפתיים פנימיות במצב שיש יבלות על השפתיים הפנימיות ?

ד"ר שרגא וקסלר

ראוי להתרפא תחילה מהיבלות.


בברכה,
ד"ר שרגא וקסלר,
גניקולוג בכיר, מומחה בניתוחים אסתטיים של הוגינה
19/05/2016

מחיר

מה המחיר על הניתוח ?

ד"ר שרגא וקסלר

ניתן לברר במרפאה 03-6956867


בברכה,
ד"ר שרגא וקסלר,
גניקולוג בכיר, מומחה בניתוחים אסתטיים של הוגינה
07/12/2015

ניתוח הקטנת שפתיים פנימיות

שלום ד״ר, האם אתה מומחה הפלסטיקה וגינלית ? היכן למדת ? ואיפה לוקחים מקום הניתוחים ?

ד"ר שרגא וקסלר

 האם אתה מומחה הפלסטיקה וגינלית ? = כן

היכן למדת ?= ישראל, בלגיה, גרמניה, יוון, ארה"ב, צרפת

ואיפה לוקחים מקום הניתוחים ?=בבית חולים


בברכה,
ד"ר שרגא וקסלר,
גניקולוג בכיר, מומחה בניתוחים אסתטיים של הוגינה
28/11/2015

שלום רב

האם אפשר להשתמש בטמפון אחרי התאוששות קצרה מהניתוח??

ד"ר שרגא וקסלר

איזה ניתוח?


בברכה,
ד"ר שרגא וקסלר,
גניקולוג בכיר, מומחה בניתוחים אסתטיים של הוגינה
24/08/2015

שלום רב,

אני בת 19 ונפצעתי בשפתיים הפנימיות כשהייתי קטנה,ולפני כשבועיים זה קרה שוב,נפלתי ואיכשהו הכל נפתח,כולל החיצוניות.ירד לי המון דם ורצתי לבית החולים.הגניקולוגית לא רצתה לתפור ואמרה שכדאי שהדימום יפסק באופן טבעי.עכשיו,כשהחלמתי אני מסתכלת על השפתיים והן נורא פגועות,נורא מכוערות,אחת יותר גדולה מהשניה, והגדולה כאילו נבצעה באמצע לאורך,כך שזה לעולם לא יתאחה,והיא עבה נאוד עקב כך.אני מאוד מתוסכלת וזה נראה נורא.אני נורא מתביישת לשכב עם חבר שלי,על אחת כמה וכמה כשזה אחרי הפציעה.אשמח אם אוכל לדעת פרטי מיקום ומחיר,כדי שאוכל לתאם פגישהכך בהקדם.

ד"ר שרגא וקסלר

תוכלי להתקשר למרפאתנו 03-6956867 ותקבלי את כל הפרטים.


בברכה,
ד"ר שרגא וקסלר,
גניקולוג בכיר, מומחה בניתוחים אסתטיים של הוגינה
07/08/2015

שפתיים פנימיות גדולות

אם אני ירצה לעשות בגיל 18 אני פשוט בת 16 את ההקטנת שפתיים זה יכול להזיק לי בלידה או בפוריות או במשהו שם ?

 

ד"ר שרגא וקסלר

לא יכול להזיק בלידה או בפוריות.


בברכה,
ד"ר שרגא וקסלר,
גניקולוג בכיר, מומחה בניתוחים אסתטיים של הוגינה
06/08/2015

תופעות לוואי

מה זה יכול לעשות זה יכול לפגוע בדגדגן או יכול להפריע לפוריות

ד"ר שרגא וקסלר

לא זה ולא זה


בברכה,
ד"ר שרגא וקסלר,
גניקולוג בכיר, מומחה בניתוחים אסתטיים של הוגינה
27/06/2015

שפתיים חיצוניות ופנימיות בולטות .

היי ד״ר השפתיים שלי ממש בולטות בחיצוניות והפנימיות אני רוצה תעבור ניתוח להקטנה מה המחיר ?

ד"ר שרגא וקסלר

אנא התקשרי למרפאה לקבל פרטים

03-6956867


בברכה,
ד"ר שרגא וקסלר,
גניקולוג בכיר, מומחה בניתוחים אסתטיים של הוגינה
17/05/2015

שפתיים פנימיות בולטות

יש לי שפתיים פנימיות בולטות ואני רוצה חוות דעת של רופא מקצועי האם נדרש ניתוח ובמידע וכן לעשות זאת

ד"ר שרגא וקסלר

תוכלי לתאם תור בטלפון שלנו 03-6956867


בברכה,
ד"ר שרגא וקסלר,
גניקולוג בכיר, מומחה בניתוחים אסתטיים של הוגינה
04/05/2015

שפתיים חיצוניות ופנימיות

שלום אני פאני בת 22 יש לי בעיה הפוט שלי לא נראה טוב כיוון שהרופאים אמרו לי שהיה לי פטריה וגירדתי שם יותר מידי ומשכתי את השפתיים זה נוצר מהרז עצמי . כמה ניתוח כזה עולה ? ואני רוצה להצמיד גם את השפתיים הפנימיות וגם את החיצוניות .

ד"ר שרגא וקסלר

תוכלי לברר פרטים במרפאה 03-6956867


בברכה,
ד"ר שרגא וקסלר,
גניקולוג בכיר, מומחה בניתוחים אסתטיים של הוגינה
30/04/2015

גודל שפתיים

האם גודל השפתיים משתנה אם מקיימים יותר יחסי מין , ז״א אם מקיימים יותר יחסי מין הן גודלות?

ד"ר שרגא וקסלר

לא


בברכה,
ד"ר שרגא וקסלר,
גניקולוג בכיר, מומחה בניתוחים אסתטיים של הוגינה
30/04/2015

גודל שפתיים

האם גודל השפתיים משתנה אם מקיימים יותר יחסי מין , ז״א אם מקיימים יותר יחסי מין הן גודלות?

ד"ר שרגא וקסלר

לא


בברכה,
ד"ר שרגא וקסלר,
גניקולוג בכיר, מומחה בניתוחים אסתטיים של הוגינה
08/11/2014

שיי

היי אני בת 19 ועדיין לא קיימתי יחסי מין אבל אני מודעת לזה שהשפתיים הפנימיות שלי גדולות ולא יפות בכלל . הבעייה שאני מתביישת לספר ורציתי לישאול אם אוכל לעבור את הניתוח ללא כל עזרה וליויי?? והשאלה השנייה האם זה ייראה לעיין שעשיתי ניתוח ?

ד"ר שרגא וקסלר

אם אוכל לעבור את הניתוח ללא כל עזרה וליויי?? = כן

והשאלה השנייה האם זה ייראה לעיין שעשיתי ניתוח ?= לא לאדם הממוצע.


בברכה,
ד"ר שרגא וקסלר,
גניקולוג בכיר, מומחה בניתוחים אסתטיים של הוגינה
07/11/2014

נמק

מה יכול לקרות אם יש לי נמק בשפה אחת המשפתיים הפנמיות האם יש דרך לטפל בזה או להוריד את הנפיחות ו הכאבים מהאיזור?
יש לי חברה שפשוט קשרה את השפתים הפנימיות שלה עד שזה נפל מעצמו האם אני יכולה לעשות דבר זה כדי להיפתר מהנמק? אני לא רוצה שההורים שלי יגלו את זה.

ד"ר שרגא וקסלר

הזוי.


בברכה,
ד"ר שרגא וקסלר,
גניקולוג בכיר, מומחה בניתוחים אסתטיים של הוגינה
02/11/2014

ניתוח תיקון שפתיים בולטות

ד"ר וקסלר,
אני בת 54 לאחר 3 לידות, ככל שהשנים עוברות אני שמה לב יותר ויותר ששפתי הפות שלי בולטות יותר ויותר ולכן התחלתי להתעניין לגבי הניתוח.
רציתי לדעת מהי ההחלמה מהניתוח? האם סובלים מכאבים? כמה זמן לא ניתן לקיים יחסי מין לאחר הניתוח?

תודה

ד"ר שרגא וקסלר

רציתי לדעת מהי ההחלמה מהניתוח? = כחודש

האם סובלים מכאבים? = לרוב אין כאבים כבר אחרי מספר ימים

כמה זמן לא ניתן לקיים יחסי מין לאחר הניתוח?=חודש


בברכה,
ד"ר שרגא וקסלר,
גניקולוג בכיר, מומחה בניתוחים אסתטיים של הוגינה
02/09/2014

ניתוח להקטנת שפתיים פנימיות ולידה

היי אינני מרוצה מהצורה של השפתיים הפנימיות שלי. הן ארוכות ובקלות הופכות למגורות ויש תחושת עקצוץ בהן. אני מתכננת להכנס להריון בקרוב ורציתי לדעת אם אוכל לשלב ניתוח להקטנת שפתיים פנימיות יחד עם הלידה שלי?

ד"ר שרגא וקסלר

שלום,

מאד לא מומלץ לשלב את השניים בין השאר משום שההריון גורם לשנוי צורה של השפתיים.

בברכה,


בברכה,
ד"ר שרגא וקסלר,
גניקולוג בכיר, מומחה בניתוחים אסתטיים של הוגינה
14/08/2014

הקטנת שפתיים פנימיות – ניתוח

יש לי שפתיים פנימיות עם הרבה מאוד עור באיבר המין. זה מפריע לי בחיי המין ואפילו בחיי היום יום כי זה מציק לי וגורם לי להרבה זיהומים.
אני רוצה לשפר את איכות החיים שלי ולא אכפת לי לעבור תהליך כירורגי עבור זה.
איזה ניתוח יכול להתאים לי? ומה יכולות להיות ההשפעות ארוכות הטווח שלו?

ד"ר שרגא וקסלר

שלום,

איזה ניתוח יכול להתאים לי?= סוג הניתוח נקבע לאחר פגישת הכרות כולל בדיקה.


בברכה,
ד"ר שרגא וקסלר,
גניקולוג בכיר, מומחה בניתוחים אסתטיים של הוגינה

שאלות נוספות בנושא: הקטנת שפתיים פנימיות בולטות

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים